Adwords Yönetimi
Eskiden şehirlerdeki tüm sabit hat abonelerin telefon numaralarını barındıran rehberler vardı. Halen basılmaya devam edilen firma rehberleri de mevcut. Günümüzde Google, istediğinizi istediğiniz anda bulmanızı sağlayan dünyanın en büyük firma rehberidir.
Herhangi bir hizmet ya da ürüne ihtiyacımız olduğunda nasıl hepimiz Google'ı açıyorsak, müşteriler de sizin ürün ya da hizmetinizi ararken Google arama motorunu kullanıyorlar. Potansiyel müşterileriniz tarafından bulunur olmak Google Adwords Reklamları ile mümkün. Sektörel olarak arama motorunun ticaret & pazarlamadaki gücü değişim göstermektedir. Google arama sonuçlarının en çok satış dönüşü sağladığı kalemleri, endüstriyel ürünler, toptan satış, hobi ürünleri, spesifik hizmetler şeklinde sıralayabiliriz.

Toptan bornoz satışı yaptığınızı düşünün. Türkiye'nin dilediğiniz şehrinden "toptan bornoz" şeklinde bir arama yapıldığında ilk sonuçlarda listelenmek şüphesiz size pek çok yeni müşteri kazandırırdı. Ya da dünyanın dilediğiniz şehrinde, dilediğiniz dilde ürün ya da hizmetlerinizin Google Reklamları ile üst sıralarda listelenmesi sağlayabiliriz.

Dünyanın dilediğiniz ülke ya da şehrinde "wholesale bathrobes", "stock bathrobes", "bathrobe suppliers" ya da "bathrobes in bulk" gibi aramalarda en üstte yer alabilir bu sayede yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Aynı örnekleri Arapça, Rusça ya da dilediğiniz bir başka dil için çeşitlendirebilirsiniz. Sizler için yapabileceklerimizi daha detaylı öğrenmek için ofisimize davetlisiniz.
Banner Reklamları
Banner Reklamları

Banner
Reklamları

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Haber siteleri, mobil uygulamalar, oyunlar... İnternet erişiminin olduğu her yerde, internet kullanıcılarının şu veya bu şekilde karşılaştığı görüntülü reklamlar banner reklamları adıyla da bilinmektedir.
Bugüne kadar haber okurken, telefonunuzda oyun oynarken sağdan soldan çıkan reklamlardan oldukça rahatsız oldunuz. Bugünden sonra siz de Google görüntülü reklam çözümleriyle deyimi yerindeyse başkalarını rahatsız etmeye hazır olun, çünkü gerçekten işe yarıyor ve ticari dönüş sağlıyorlar.

Görüntülü reklamlar sanılanın aksine ulusal çapta verilmek zorunda değildir. Lokasyona spesifik olarak sadece belirli bir ilde GDNs'te (Google Görüntülü Reklam Ağı) bulunan dilediğiniz ulusal ya da global sitede reklam yayınlayabilirsiniz. Yaygın bilinen haber siteleri, forum ve mobil uygulamaların neredeyse tamamı bu ağın içindedir. Zengin deneyim ve bilgi birikimine sahip ekibimizle Adwords Danışmanlığı hizmetinde tüm güncel gelişmeleri yakından takip ediyor, size daha çok kazandıracak formül neyse kampanyalarınızı o yönde optimize ediyoruz.

Maliyet etkinliği yüksek bu reklam metoduyla hem satışlarınızı artırabilir hem de marka bilinirliğinizi yukarıya taşıyabilirsiniz. Google görüntülü reklamlarıyla yeni müşteriler kazanmak için Digital Empire'a davetlisiniz.
Bir siteden aksesuar baktığınızda artık her yerde o sitenin reklamlarını, baktığınız aksesuarı görmeye başlıyorsunuz. Her ne kadar bu reklam türünden hoşlanmasak da potansiyel müşterilerimizi ilk defasında ikna etmek her zaman mümkün olmayacağı için onlara sürekli kendimizi hatırlatmalıyız.
Yeniden pazarlama - Remarketing reklamları Görüntülü Adwords reklamları içerisinde yer alsa da spesifik gösterim yöntemiyle diğer görüntülü reklamlardan ayrılır. Bir katalog bastırdığınızı, potansiyel müşterilerinizi ziyaret edip onlara kataloğunuzu bıraktığınızı düşünün. Şüphesiz bıraktığınız reklam materyalini müşteriniz masasının üzerinde tuttuğu sürece sizi hatırlayacak ve bu da sizle ticaret kurma ihtimalini yükseltecektir. Yeni bir iş görüşmesi yaptığınızda bir süre sonra muhatabınızı arar ve kendinizi hatırlatır, teklifinizin değerlendirilip değerlendirilmediğini sorarsınız. Tüm bunlar satış sürecini başlatan ya da hızlandıran yöntemlerdir. İşte yeniden pazarlama reklamları da gerçek hayattaki bu pazarlama yöntemlerinin internet üzerindeki karşılığıdır.

Potansiyel müşterilerinize, girdikleri haber siteleri, forumlar ve kullandıkları mobil uygulamalarda sürekli firmanızı hatırlatın, bu sayede satış oranınızı artırırken marka bilinirliğinizi de yükseltin.
Youtube & Video Reklamları
Youtube & Video Reklamları

Youtube &
Video Reklamları

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Video içeriklerin, kullanıcıyı harekete geçirme oranı görsel ve yazı içeriklere göre çok daha yüksektir. Markanızı video içeriklerle anlatmak akılda kalıcığınızı artırır, ürün ya da hizmetinizin daha iyi anlaşılmasına yardımcı olur.
Youtube'da bir video izlerken öncesinde ya da video esnasında çıkan reklamlara Youtube Reklamları diyoruz. Video reklamlarınızı sadece Youtube'da değil, artık tüm web sitelerinde HTML5 yöntemiyle yayınlayabiliyoruz. Firmanızın tanıtım filmini reklama dönüştürebileceğimiz gibi dilerseniz sizin için video reklam materyali de üretiyoruz.

Youtube'da video reklamlar haricinde görüntülü reklam vermeniz de mümkün. Bir video izlerken altta yatay bir bant şeklinde beliren ya da videonun sağ üst yanında gösterilen reklamlar bu türdendir. Google'ın sosyal medya platformu olan Youtube'da reklam yayınlamak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Google arama sonuçları artık alışveriş reklamları ile perakende sektörü için de iyi bir pazarlama aracı haline geldi. Ürününüz aratıldığında arama sonuçlarında görseli, adı ve fiyat bilgisiyle en üst kısımda listelensin istiyorsanız alışveriş reklamları tam size göre.
Perakende ürün araması yaptığınızda arama sonuçlarının en üstünde ürün adı, görsel ve fiyat bilgisiyle listelenen sonuçlara Alışveriş Reklamları (Shopping Ads) diyoruz. Alışveriş reklamları Google'ın sadece e-ticaret siteleri için sunduğu, satışa dönüşüm oranı yüksek bir reklam yöntemidir. Eğer bir e-ticaret siteniz varsa, dilediğiniz ürünlerinizi alışveriş reklamları ile alışveriş sonuçlarında yayınlıyoruz. Diğer Adwords reklam türlerine göre alışveriş sonuçları teklif ve bütçenin de ötesinde bir algoritmayla listelenmektedir. Bu noktada SEO Uzmanı Ajans olarak anılan firmamızın SEO ve Adwords deneyimlerini birleştiriyor, bu doğrultuda alışveriş reklamlarınızı optimize ediyor ve sizin için en doğru çözümleri sunuyoruz.

E-ticaret siteleri için dinamik yeniden pazarlama reklam seçeneklerimizle sitenizi ziyaret edenlerin ürünlerinizi fiyat bilgisiyle beraber başka sitelerde görmesini sağlıyoruz. Site ziyaretçilerinizi ürün görüntüleyenler - sepetten ayrılanlar gibi satın alma öncesi davranışlarına göre kategorize ediyor ve her kitleye farklı reklamlar göstererek, ziyaretçilerinizin alışverişini tamamlama oranına katkı sağlayacak reklamlar yayınlıyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Hemen hemen herkesin akıllı telefon kullandığı ve hepimizin cep telefonu ekranlarında bir sürü uygulamanın yer aldığı günümüzde, mobil uygulama reklamlarını pas geçmemelisiniz.
Bir broşür yaptırdığınızı ve bu broşürün her eve, her işyerine ve herkesin cebine girdiğini düşünün. Her cebe giren broşür: Mobil Uygulama Reklamları. Uygun hedef kitleye ulaşmayı sağlayacak uygulama hedeflemesiyle, reklamlarınızın seçili uygulamalarda doğru kişilere ulaşmasını sağlıyoruz.

Mobil uygulama reklamlarında Adwords Reklamları içerisinde olan tüm optimizasyon seçeneklerinin yanı sıra sadece AppStore ya da sadece PlayStore uygulamarında gösterim, sadece belirli uygulamalarda gösterim gibi daha zengin optimizasyon seçenekleri bulunmaktadır. Herkes sizin müşteriniz olma potansiyeline sahipse, herkesin görebileceği mecralarda reklam yayınlamalısınız. Bu açıdan mobil uygulama reklamları perakende sektörü için eşsiz fırsatlar sunmaktadır.
Neden Bizimle Çalışmalısınız
Neden Bizimle Çalışmalısınız

Neden Bizimle
Çalışmalısınız?

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Kurumsal web sitelerinden e-ticaret sitelerine, perakende sektöründen endüstriyel ürünlere, farklı sektörlerde ve farklı dillerde Adwords kampanya deneyimine sahip bir dijital pazarlama ajansıyız.
Adwords Yönetimi hizmetimizde tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, size en düşük reklam yatırımıyla en yüksek satışı sağlamaya odaklanıyoruz. Google Adwords Reklamları ile ilgili tüm gelişmeleri birincil kaynaklardan takip ediyor, dünya üzerinde yürürlüğe giren yeni teknikleri anında müşterilerimiz için uygulamaya koyuyoruz. Her ay sonunda gerek Adwords verileri ve gerekse bizzat Google'a ait ölçüm araçlarından topladığımız verilerle sizlere rapor sunuyoruz. Yaptığınız harcama sonucunda tam olarak ne satın aldığınızı, eğer e-ticaret siteniz varsa e-ticaret dönüşüm verileriyle beraber sizlere raporluyoruz.

Sayısal verilere dayanmayan, doğruluğu kanıtlanmamış hiçbir tekniğe başvurmuyoruz. Reklam sürecini şeffaf bir şekilde yürütüyor ve ilk günden son güne kadar "en az reklam harcamasıyla müşteriye en çok parayı kazandırma" ilkemizin ışığında hareket ediyoruz.

Dijital Dünyada Yerinizi Bizimle Alın

Sizin İçin Yapabileceklerimizi Öğrenmek İçin